BLOG POST

Jarní akce klubu

Sezóna se nám rozjela a náš klub absolvoval hned několik akcí.

26.4.2018 proběhla první ukázka cyklotrialu na základní škole v Praze Petrovicích. Petrovická základka pořádá každoročně čarodějnickou zahradní oslavu. Náš klub si na tuto akci připravil ukázku cyklotrialu a zároveň zde také proběhla exhibice pole dance v podání Jany Budské.

První nastoupila Jana s holkami a předvedly krásné akrobatické kousky. Cyklotrialová ukázka byla provedena jak jinak, než na vysoké úrovni a diváci byli nadšeni 😊

Druhou akcí byl Evropský pohár Biketrialu ve Slovenské Těrchové. Závod to byl velice hezky postavený v úžasné lokalitě, kde na všechno dohlížel Jánošík.

Z našeho klubu na tyto závody vyrazili David Budský, Matúš Mlynar, Danielka a Deniska Pecháčkovi a Vojta Hříbek.

Výsledky závodu jsou následující:

kategorie Hobby Růžová

Danielka Pecháčková – 1. místo

kategorie Femine

Deniska Pecháčková – 2. místo

kategorie Benjamin

Vojta Hříbek – 4. místo

kategorie Hobby Modrá (Major)

David Budský – 2. místo

Matúš Mlynar – 4. místo

kategorie Hobby Zelená

David Budský – 1. místo

Další možností kde presentovat cyklotrial bylo 30.4.2018 pálení čarodějnic v Nupakách. Tato akce přilákala obrovské množství diváků. Naši jezdci ještě pro tak velké publikum cyklotrial nepředváděli a byli trochu nervózní.

Všechno však zvládli na výbornou a ukázka měla veliký úspěch. Děkujeme obci Nupaky a firmě levnepotraviny.cz za pozvání a možnost předvést cyklotrial pro tolik diváků.

Poslední ukázkou, kterou za poslední týden UAMK cyklo-trial klub absolvoval, byla dne 2.5.2018 exhibice pro říčanskou školu Magic Hill. V sedmé třídě probíhá projekt na téma „Sport“ a ukázka cyklotrialu tedy tématicky velice dobře doplnila výuku.

Dětem se ukázka velice líbila, nadšeně fandily a pak si v hojném počtu jízdu na cyklotrialovém kole i jednokolce vyzkoušely.

Děkujeme moc za pozvání panu řediteli Vodovi, třídnímu učiteli sedmáků Otu Václavíkovi a celé škole Magic Hill.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii