BLOG POST

Zimní závod Olomouc 18.2.2017

Sezóna začala již tradičním zimním závodem v Olomouci. Místní cyklotrialový klub si dal obrovskou práci s přeskládáním svých překážek v hale a povedlo se jim postavit velice hezký závod.

Náš klub na tento závod vyrazil v silné sestavě a tak můžeme hodnotit tento závod jako velice povedené odražení do sezóny 2017. Takže si pojďme říct jak to dopadlo.

Daniela Pecháčková obsadila v kategorii promesa moc pěkné 3. místo. Denisa Pecháčková jela krásně, první dvě kola sice pár bodíků ztrácela, ale třetí kolo bylo bezkonkurenční a celkové vítězství v kategorii girls bylo toho sladkou tečkou. V kategorii benjamin startovali tři naši jezdci a všichni se vešli do první pětky. Krásný pohled! Vojtěch Hříbek obsadil 2. místo stejně bodů s prvním, Vojtěch Kalaš obsadil 4. místo a Jakub Kalaš obsadil  5. místo. Nutno podotknout že to byl Jakubův první závod v kategorii benjamin. Krásné 3.místo obsadil nás nejzkušenější jezdec David Budský v kategorii hobby.

Na celkové výsledky se můžete podívat zde a fotky jsou v naší galerii.

Na závěr nutno závodníkům poděkovat a už se těšíme na další závod, kterým je nás domácí závod 11.3.2017 v Prusicích. Přijďte nás povzbudit a pořádně fandit.