BLOG POST

Youth Games #10 Veselí nad Moravou 14.10.2017

Poslední závod sezony se jel ve Veselí nad Moravou.

Náš pan předseda musel v tento termín odcestovat na služební cestu, takže jsme do Veselí vyrazili s odhodláním ukázat mu že se na nás může spolehnout 🙂
Veselští si hodně mákli a v podstatě za rok vybudovali krásný trialový park. Klobouk dolu. Ukazuje se že když se najde parta bláznů (myšleno v dobrém), tak se dají udělat velké věci.

Závod proběhl pro naše barvy skvěle.

kategorie Promesa
Ondra Hraba – 2 místo, ale první z Čechů – Ondra už jede jako profík a odměnou mu je celkové první místo v Promese za rok 2017. Příští rok ho čekají Poussini.
Danielka Pecháčková – 6. místo. Dáňa vybojovala celkové 3. místo v seriálu…..super práce!
Tadeáš Nikodým – Táda bohužel nedokončil závod, ale není se co divit. Cyklotrial je velice technický sport a nervy o závodech také udělají svoje. Táda se musí „vyzávodit“

kategorie YouthGirls
Deniska Pecháčková – 1.místo. Deniska je pro letošek královnou své kategorie a nemá v ní konkurenci.

kategorie Girls
Deniska Pecháčková – 1. místo. Denča se domluvila že s ní jako doprovod půjde Bětka Pečínková a musíme říct že tohle duo fungovalo náramně. Deniska přivezla jen 2 body na těžkých tratích a ukázala jak dobrou závodnicí je. Celkově skončila na 1. místě v kategorii Girls

kategorie Poussin
Kuba Kalaš – 1. místo. Kuba udržel nervy na uzdě a neudělal větší chybu a odměnou mu je první místo v závodě a i první místo v seriálu.

kategorie Benjamin
Vojta Kalaš – 5. místo – Vojta už dva závody věděl že je vítěz seriálu. Udělal pár zbytečných chyb a bylo z toho páté místo.
Vojta Hříbek – 6. místo – Vojťas taky neměl úplně svůj den a pár chyb ho posunulo na 6. místo. Podařilo se mu však udržet 2. místo v seriálu a tak náš klub má v této kategorii double!!