BLOG POST

Vídeň s Českou příchutí – UCI C1 1.-2.4.2017

O víkendu 1. a 2. dubna jela část našeho klubu hájit klubové a zároveň České barvy do Rakouské Vídně.
Závod se konal na Radničním náměstí obklopen nádhernými historickými budovami. Náměstí překypovalo trhy s cyklistickým  zaměřením, stánky s občerstvením a prezentačními stánky různých zemí. Byla připravena pumptrack dráha, mini dráhový ovál a 5 cyklotrialových sekcí, které se jely na 2 kola. Zastoupení z české republiky bylo velice silné. Naši „Středočeši“ obsadili v sobotním klání na trase značné modrými šipkami dvojité druhé místo v podání Vojty Kalaše a Denisky Pecháčkové. O stupínek pod nimi se umístil Jakub Kalaš. V bílé trati se Danielka Pecháčková umístila na 10. místě. V sobotu v podvečer se Vojta a Kuba Kalašovi vydali směr Brno a dále pak na soustředění do Chorvatského Vrsaru. Denisa s Danielkou zůstaly hájit klubové barvy i v nedělním závodě. V modré trati si Denisa vyjela dělené první místo s 0 trestnými body a Danielka se posunula o 4 místa na 6 místo v bílé kategorii. Víkend se povedl, počasí nemělo chybu a naši malí závodníci se ctí obstáli v zahraniční konkurenci.

Výsledky sobota, neděle a fotky v naší fotogalerii.