Šiklův mlýn II. podnik cyklotrialové hry mládeže

V neděli 29.5.2016  jsme spolupořádali druhý letošní podnik YG, který jsme připravovali za slunného počasí, ale ze soboty na neděli po přívalových deštích se tratě velmi ztížily a děcka bojovaly jak o život. Jezdci našeho klubu na jejich věk a start v kategorii zajeli opět slušné výsledky: Vojta 6. místo, Denisa 3. místo,  Ondra 12. místo a Daniela 13. místo.

Všechny fotky najdete v Galerii.

Biketrial ve znamení hradu Sion

V sobotu 28.5.2016 jsme přijeli na biketrialový závod do Kutné Hory. Krásná přírodní scenérie se mění pro závodníka v peklo, kde je nevyzpytatelný terén, který je neustále pod oparem vlhkosti a kamení porostlého mechem. Denisa zajela slušný výkon, ač několik chyb se podepsalo na tom, že skončila sice s malým bodovým rozdílem, ale přesto na třetím místě. Vojta opět zajel  pro něho ve starší kategorii Benjamin, velmi pěkný závod a umístil se na pěkném šestém místě.  Naše nejmenší závodnice Danielka zajela 14. místo. Celkově závod proběhl ve velmi pohodové atmosféře, až na závěr kdy nás překvapilo bouřlivé počasí.

MČR v biketrialu Blansko

Nedělní závod opět ve znamení trialu na MČR Blansko. Závodili jsme v super novém trial parku, kde místní hoši odvedli opravdu velký kus práce a tím nastavili velice obtížný závod, kde mnoho závodníků skončilo s plným počtem trestných bodů – a z toho plyne poučení, bez tréninku nejde čekat úspěch. Daniela Pecháčková se umístila na pěkném 20tém místě, Vojta Hříbek, který závodil opět ve starší kategorii Benjamin, si svým perfektním výkonem vyjel krásné 6. místo a tím potvrdil, že s ním soupeři musejí počítat. Denisa Pecháčková zajela také velice pěkný závod – podařilo se jí poprvé v sezóně zvítězit, za což gratulujeme.

Jestřabí hory – MTB, Kolo pro život

Sobotní závody byly opět perfektně připravené s velkou jezdeckou účastí, která se dá tomuto sportu jen závidět. Denisa Pecháčková ve své kategorii ( dívky 8-9, 40 startujících ) obsadila druhé místo, zatím nejlepší v této sezóně kola pro život. Daniela Pecháčková podala svůj dosavadní životní výkon ve své kategorii ( dívky do 5ti let, 15 závodnic ) a vzala zlato 🙂

Ústí nad Labem

Nedělní dopolední závody v MTB (Ústecký cup) dopadl na výbornou. Denisa Pecháčková získala první místo.
Zato odpolední závod v trialu na Českém poháru v kategorii HOBBY kde Denisa našla dva přemožitele dopadl uspokojivým 3 místem. Závěrem co dodat. Krásný sportovní víkend 🙂

Sobotní závod Mladá Boleslav (Kolo pro život)

Na MTB závodě jsme přivítali nového člena našeho klubu Zdeňka Hrabu, který podal ve své kategorii super výkon 23. místem z 66 účastníků. Stejně tak i jeho mladší bratr Ondra, který se ve své kategorii umístil na 35 místě z 85 závodníku. Oba měli na těchto závodech premiéru. V dívčí kategorii obsadila Denisa Pecháčková 4 místo ze 40 závodnic. Podala velice dobrý výkon a i když z toho byla jen bramborová medaile vyjela si nominaci na MS v Novém Městě na Moravě v Junior trophy. Všem našim závodníkům gratulujeme.

1. závod Biketrial Brno-Kníničky

V krásné prosluněné sobotě jsme si zazávodili v brněnském trial areálu, který se letos opět vyznačoval velmi těžkými tratěmi (nominační závod MS). Zde jsme reprezentovali náš klub na slušné úrovni – Vojta Hříbek, ve starší kategorii Benjamin obsadil velmi pěkné sedmé místo, Denisa Pecháčková krásné druhé místo v kategorii Girls (9-15 let), a naši nejmenší v kategorii Beginner Daniela Pecháčková skončila z třiceti účastníků na dvaadvacátém místě. Fotky ze závodu najdete v sekci Galerie.