Author Archives: Cyklotrial

16.10.2016 YG Havířov

Poslední letošní závod seriálu YG je zakončený velmi zdařeným závodem v místním městském trial parku v Havířově. Hodnocení závodu bereme velmi pozitivně, opět velmi vysoký počet jezdců .Uspořádání závodů za pomoci všech klubů se parádně vydařilo. Naši jezdci zakončili tímto závodem sezonu … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 16.10.2016 YG Havířov

YG Blansko 1.10.2016

Tento závod se nesl v duchu samých pochval,, kde pořadatel připravil zatím nejlepší závod YG ale zároveň je potřeba vyzdvihnout celý team starajících se lidí a rodičů , kteří se  po tři roky dozadu  těšili na takhle připravený a obsazený závod. Každopádně nejde … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem YG Blansko 1.10.2016

Oderská Mlýnice MTB 24.9.2016

Sobotní závod Kola pro život se tentokrát odehrával ve velmi kopcovitém terénu Oderské Mlýnice. V dětských závodech jsme obsadili kategorie 8-9 let žákyně Denisa Pecháčková, která z 23 závodnic vybojovala velmi krásné 4 místo ač po větší část závodu si držela 2 místo … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oderská Mlýnice MTB 24.9.2016

17-18.9.2016 Rakouský pohár GMUNDEN

Na zkušenou jsme vyjeli do Rakouského Gmundenu. Kde jsme byli velice příjemně překvapeni naprosto perfektně připraveným závodem i krásou technických sekcí a prostředí. Velmi dobrého zázemí a vřelým přístupem pořadatele. Sobotní závod se vyznačoval převážně trvalým deštěm ale i přez toto počasí bylo vidět … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 17-18.9.2016 Rakouský pohár GMUNDEN

MČR v BIU Březová 10.9.2016

Předposlední podnik venkovního MČR v biketrialu Březová dopadl podle očekávání, kde pořadatel opět předvedl skvělou odměnu pro všechny startující a  jako doplněk malá soutěž ve výdrži skákání na zadním kole, byla ještě zvláště ohodnocena cenami a celé zpestření programu, bylo opět svátkem biketrialového … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v BIU Březová 10.9.2016

3.9.2016 MČR v BIU a Evropský pohár v Rakouském RETZU

Sobotní závod v Retzu byl pořádán v nedalekém lomu pořadatelem ze  Znojma. Byl krásný, slunný až horký den a velmi kopcovitý terén, takže jak jezdci, tak i doprovodi ( rodiče) toho měli dost. Naši závodníci podali vyčerpávající výkony. Takže Naše nejmladší Daniela Pecháčková dojela … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3.9.2016 MČR v BIU a Evropský pohár v Rakouském RETZU

Prázdninový seriál světových závodů

O prázdninách jsme začínali Rakouským Vocklabruckem kde náš jezdec Vojta Hříbek získal velmi pěkné 3 míto a zároveň toto bral jako přípravu na MS v UCI ve Freiamtu. Dále reprezentanti našeho klubu se vydali na MS  YG ve Freiamtu.  V pátečním závodě v Cyklotrialu … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prázdninový seriál světových závodů

MČR v trialu v Bochově 3.7.2016

V neděli se naši nejstarší matadoři zúčastnili Bochovských šlapaček kde zabojovali a získali pěkné umístění. Martin Kuchař 2 místo a Libor Pecháček 3 místo. Všechny fotky z MČR najdete v Galerii.

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v trialu v Bochově 3.7.2016

MR Youth games v Horšovském Týně 2.7.2016

V sobotu jsme  celý klub vyrazili do Horšáku urvat co nejlepší umístění. Toto se povedlo nejvíce Vojtovi Hříbkovi, který jel ve své kategorii poussin  a zároveň deklasoval soupeře o parník počtem trestných bodů a jednoznačně se stal Mistrem ČR. Denisa Pecháčková jela opět … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MR Youth games v Horšovském Týně 2.7.2016

GRAND PRIX Nové Město na Moravě 1.7.2016

Krásný čtvrtek a pátek jsme zažili v top připravené Vysočina aréně, kde se konal letošní vrchol sezóny MS v MTB. V pátek  Denisa Pecháčková, která si vyjela nominaci na GP v NMNM, se umístila na krásném 6tém místě i přes to, že startovala z druhé řady celkového … Continue reading

Posted in Novinky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GRAND PRIX Nové Město na Moravě 1.7.2016